0 (352) 231 32 26

Bizi Arayın !

Kurumsal Bilgiler

 

AK ROTA YAPI İNŞAAT LTD.ŞTİ.

Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf AKKAYA tünel kalıp sektöründe 30 yıllık bir tecrübe sahibidir. 

2012 yılı sonuna kadar AK-ÖN YAPI LTD.ŞTİ. ‘de ortak olarak yer alan Yusuf AKKAYA 2013 yılında AK ROTA YAPI.İNŞAAT LTD.ŞTİ.’ni kurarak sektörde bu şekilde ilerlemeyi tercih etmiştir. Geride bıraktığı 30 yıla 30.000 konut sığdırmış olup önceliğini her zaman dürüstlük ve kalite ilkelerine vermiştir. Uzman bir kadro ve derin bir tecrübeye sahip olan şirketimiz ülkemizin her bölgesinde Tünel Kalıp’ta profesyonel çözümler sunarak taşeronluk hizmeti vermektedir. Şirketimiz İç Anadolu bölgesinde tünel kalıp sektöründe lider durumdadır. Her yeni gün yeni projelerle ileriye doğru emin adımlarla ilerlemektedir. AK ROTA YAPI İNŞAAT LTD.ŞTİ. sağlıklı, ekonomik ve kaliteli konutlar inşaa edebilmek için teknolojiyi en verimli şekilde kullanmaktadır.

 

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, Faaliyette bulunduğumuz inşaat sektöründe ileriye doğru yol alırken toplumumuzun ekonomik ve refah seviyesini artıracak çözümler üreterek, kurumların saygı duyduğu , güvendiği ve endişe duymadan çalışmak isteyecekleri bir firma olmaktır.

 

MİSYONUMUZ

İnşaat sektöründe taşeronluğunu üstlendiğimiz firmaların isteklerine en hızlı ve en verimli şekilde cevap vererek, tercih edilirliğimizi en üst seviyede tutmak, her şeyden önemlisi ‘CAN’ dır, politikası ile iş güvenliği konusunu birinci derece önemli kılmak ve kıldırmak, taşeronluğunu üstlendiğimiz projeleri söz verdiğimiz gibi zamanında ve güvenle tamamlamak, sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek projelerimizde mümkün olduğu şekilde uygulamak ve çevreye saygılı olmaktır.